Úklid kanceláří

Úklid kanceláří

Pravidelný i jednorázový, úklid firem a kancelářských prostor Ostrava

Zajistíme vám pravidelný a kvalitní úklid vaší kanceláře, firmy nebo provozovny. Dle domluveného plánu s denní týdenní nebo měsíční frekvencí ,tak  aby úklid splňoval vaše požadavky a nenarušil chod firmy. Zajistíme pro vás i úklid nad rámec běžného úklidu, např. mytí oken a prosklených ploch, hloubkové čištění koberců, atd.

Kanceláře, společné prostory, wc i kuchyňka vyžadují  pravidelnou údržbu a úklid. Můžeme vám nabídnout profesionální  pravidelný úklid firemních prostor. Dokonale vyčištěné prostory vás budou důstojně reprezentovat. Oceníte nejen vy, ale i vaši zaměstnanci kvalitní pracovní prostředí.

Přizpůsobíme rozsah prací i čas docházky

Úklidové práce vždy zajistíme tak, aby nebyl narušen běžný chod firmy. Vše můžeme přizpůsobit, dle vašich požadavků a úklid směrovat jak k večerním tak brzkým ranním hodinám. Rozsáhlý generální úklid kanceláře, či firmy včetně hloubkového čistění koberců je možné provádět i o víkendu.

V rámci pravidelného úklidu kanceláří pro vás zajistíme např.:

Odnos sklenic ze stolů a zasedacích místností, urovnání židlí, utření stolů.
Uklizení kuchyňky, utření pracovní desky, umytí a utření nádobí, případně naskládání do myčky.
Zametání, vytírání nebo vysávání podlah.
Vynesení košů z kuchyňky, WC, od skartovačky.
Úklid sociálního zařízení WC, doplnění toaletních potřeb.
úklid kanceláří

Kvalitní služby

Cena úklidu kanceláře či firmy se odvíjí mimo jiné od rozlohy, ale také vašich požadavků. Vyplňte prosím jednoduchý formulář a odešlete nám nezávaznou poptávku

service before service after

Máte dotazy?

Tzv. meeting room je možno provádět buďto v rámci standarního úklidu, tzn. bude určena osoba, která bude kontaktovat úklidového pracovníka, nebo lze meeting room provádět nad rámec standartního rozsahu úklidu (služby domluvena předem)
Starost o občerstvení během jednání, tzv. Coffe servis provádíme např. doplněním vod, občerstvení, kapslí na kávu apod.
Po domluvě jsme schopni aplikovat "barevný standart", jednoznačné barevné rozdělení pro úklid různých prostředí. Např. různé barevné vybavení pro WC, kancelářské plochy, atd.

Další služby

Napište nám

    karcher
    nipponcec