Úklid domácností

Úklid domácností

Úklid domácností pravidelný od 190 Kč / hod
Úklid domácnosti nárazový od 250 Kč / hod

Úklid domácností a bytů

Pro své klienty zajišťujeme profesionální úklidové služby v domácnosti. Po dohodě s klientem,  zajišťujeme pravidelný, občasný i generální úklid domácností. Nabízíme také čištění koberců, mytí oken i venkovní úklid před domem.

Naši profesionálně vyškolení úklidoví pracovníci používají při úklidu výhradně kvalitní a ověřené čisticí prostředky, které jsou určeny pro daný typ úklidu. Podle přání zákazníka, samozřejmě můžeme využít i vaše úklidové prostředky, pro každého klienta vše řešíme  individuálně.

Snažíme se o to, aby si náš zákazník a úklidový pracovník rozuměli po stránce nejen pracovní, ale i osobní. Za všechny naše zaměstnance ručíme. Procházejí přísným výběrovým řízením a mají praxi v oboru úklidu domácností.

A neatly maintained building is an important asset to every organization. It reflects who you are and influences how your customers perceive you.

Naše služby úklidu domácností

Chcete mít svůj dům či byt perfektně čistý a nechcete trávit svůj čas neoblíbeným uklízením? Pak svěřte domácí práce do rukou našich pečlivých zaměstnanců, kteří provedou jednorázový i pravidelný úklid domácnosti za vás!

Condition of your home. We work in teams of 2-4 or more. A team leader or the owner.
důkladné čištění podlah
stírání prachu
mytí oken, parapetů a dveří
odborné ošetření nábytku
čištění koberců
úklid a desinfekce sanitárního zařízení
komplexní úklid kuchyně
úklid terasy, balkonů a nádvoří
úklid domácností

Úklid domácností pro naše zákazníky

Úklid domácnosti se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům, ve kterém si úklid domácnosti objednáte. Úklid domácnosti lze provádět i během víkendu. 

Ceny úklidu pro domácnosti

Uvedené ceny úklidu domácnosti jsou pouze orientační a to vzhledem k rozdílnosti úklidové plochy, znečištění, individuální požadavkům zákazníka.

O přesné cenové nabídce  budete samozřejmě informováni před zahájením úklidových prací. K běžnému úklidu domácnosti si můžete přiobjednat i další úklidové práce jako je mytí oken či hloubkové čištění koberců. Ceny za tyto služby jsou uvedeny v ceníku úklidových služeb.

Další služby

Napište nám

    SM Facility
    nipponcec
    nilfisk