Úklid domácností

Úklid domácností

Úklid domácností a bytů

Pro své klienty zajišťujeme profesionální úklidové služby v domácnosti. Po dohodě s klientem,  zajišťujeme pravidelný, občasný i generální úklid domácností. Nabízíme také čištění koberců, mytí oken i venkovní úklid před domem.

Naši profesionálně vyškolení úklidoví pracovníci používají při úklidu výhradně kvalitní a ověřené čisticí prostředky, které jsou určeny pro daný typ úklidu. Podle přání zákazníka, samozřejmě můžeme využít i vaše úklidové prostředky, pro každého klienta vše řešíme  individuálně.

Snažíme se o to, aby si náš zákazník a úklidový pracovník rozuměli po stránce nejen pracovní, ale i osobní. Za všechny naše zaměstnance ručíme. Procházejí přísným výběrovým řízením a mají praxi v oboru úklidu domácností.

Naše služby úklidu domácností

Chcete mít svůj dům či byt perfektně čistý a nechcete trávit svůj čas neoblíbeným uklízením? Pak svěřte domácí práce do rukou našich pečlivých zaměstnanců, kteří provedou jednorázový i pravidelný úklid domácnosti za vás!

důkladné čištění podlah
stírání prachu
mytí oken, parapetů a dveří
odborné ošetření nábytku
čištění koberců
úklid a desinfekce sanitárního zařízení
komplexní úklid kuchyně
úklid terasy, balkonů a nádvoří
úklid domácností

Úklid domácností pro naše zákazníky

Úklid domácnosti se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům, ve kterém si úklid domácnosti objednáte. Úklid domácnosti lze provádět i během víkendu. 

Ceny úklidu pro domácnosti

Uvedené ceny úklidu domácnosti jsou pouze orientační a to vzhledem k rozdílnosti úklidové plochy, znečištění, individuální požadavkům zákazníka.

O přesné cenové nabídce  budete samozřejmě informováni před zahájením úklidových prací. K běžnému úklidu domácnosti si můžete přiobjednat i další úklidové práce jako je mytí oken či hloubkové čištění koberců. Ceny za tyto služby jsou uvedeny v ceníku úklidových služeb.

Další služby

Napište nám

    karcher
    SM Facility
    nipponcec
    nilfisk