Úklidové služby Ostrava

 • Domů
 • Úklidové služby Ostrava

Úklidové služby Ostrava

 • Individuální přístup
 • Osvědčené čistící prostředky
 • Doba úklidu podle požadavků zákazníka
 • Stálí pracovníci úklidu

Naše úklidová firma se specializuje na úklidové služby po Ostravě a jejím blízkém okolí. Provádíme komplexní úklid, pravidelný úklid i jednorázový úklid nejen pro firmy, ale také pro  domácnosti, lékařská zařízení, restaurace, hotely, haly, obchody a další objekty.

Provádíme také úklid panelových domů a společných prostor. Dále vám zajistíme úklid skladů, hal, nekomerčních objektů, garáží, pomocí strojového čištění.

Proč my?

Jsme odborníky na úklid vyberte si nás

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti  úklidových služeb a jsme  schopni vám zajistit vysokou kvalitu našich služeb. V rámci úklidových služeb zajistíme komplexní úklidový servis.

Úklidové služby Ostrava vám zajistí

Úklid kanceláří a firemních prostor

Ve Vaší firmě se pravidelně setkáváte se svými obchodními partnery. Ukažte se proto v tom nejlepším světle také dokonale čistými prostory vaší firmy. Pravidelným úklidem kanceláří a firemních prostor zajistíte příjemné prostředí pro vás, vaše zaměstnance i klienty.

Úklid domácností, rodinných domů a bytů

Doma se chcete cítit příjemně. Neztrácejte čas úklidem a raději si užívejte volné chvíle se svou rodinou a přáteli. O úklid se postará naše úklidová firma. Nabízíme profesionální pravidelný úklid, jednorázový úklid i generální úklid.

Úklidové služby Ostrava spolehlivý úklid

Náš tým profesionálních zaměstnanců používá k úklidu jen vyzkoušené čistící prostředky a úklidové pomůcky

Napište nám

  karcher
  SM Facility
  nipponcec
  nilfisk