Úklid komerčních prostor Ostrava

  • Domů
  • Úklid komerčních prostor Ostrava

Úklid firem a komerčních prostor Ostrava

Úklid obchodních prostor, obchodů, restaurace, kavárnyúklid klubu, úklid komerčních prostor, úklid kancelářských prostor, jsme připraveni zajistit jak dlouhodobý, tak nárazový úklid v Ostravě a okolí.

Úklid komerčních prostor, provádíme různými metodami dle typu úklidu a druhu povrchů. Využíváme prověřených a kvalitních úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky.

Nabízíme Vám profesionální úklidové práce a mnoho doplňkových služeb. Zakládáme si na vstřícnosti! Spokojenost s našimi službami je pro nás vždy na prvním místě, ručíme za kvalitně odvedenou práci.

Proč my?

Jsme odborníky na úklid komerčních prostor Ostrava

Na době, úklidu je možné se domluvit a úklid komerčních prostor provádět mimo vaše pracovní hodiny. Úklidové služby komerčních prostor provádíme pravidelně i jednorázově a je možné domluvit i důkladný úklid, tzv. generální úklid.

Úklidové služby Ostrava vám zajistí

Úklid komerčních prostor Ostrava

Sami provádíme důslednou kontrolu  úklid firem a komerčních prostor, abychom Vám ušetřili čas se správou při vlastním zajišťování úklidu.

Nechte úklid na nás. 

Nebudete muset řešit administrativou spojenou se zaměstnáváním lidí, placením daní, nebo třeba náhradě při poškození úklidových pomůcek

Úklid komerčních prostor Ostrava spolehlivý úklid

Preferujeme osobní prohlídka komerčních prostor a to především v případech specifičtější objednávky nebo větších prostor. Většinou je nutné důkladně zjistit požadavky a domluvit se na podrobnostech, jako je počet pracovníků, odhad hodin, eventuálně další  doplňkové služby. Na základě upřesněných podkladů jsme připraveni vypracovat cenovou nabídku.

úklid komerčních prostor Ostrava

Úklid komerčních prostor v Ostravě může být úklid mnohdy na více dnů. Je tedy velice důležité, že námi zaslaná cenová nabídka a předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a většinou se nám daří cenové rozmezí dodržet. Přesto se může stát, že Vás naši pracovníci během průběhu úklidu upozorní na případný nárůst počtu hodin. Toto může způsobit např. vysoce odolná nečistota, větší množství prachu, vysoká mastnota ..

V rámci cenové nabídky na úklid komerčních prostor, jsou zahrnuty základní čistící a úklidové přípravky pro běžný úklid. Speciální čističe jsou pak účtovány samostatně.  Použití takových přípravků je vždy s klientem konzultováno před jejich použitím.

Napište nám

    karcher
    SM Facility
    nipponcec
    nilfisk