Čištění koberců

Čištění koberců

Čištění koberců a sedacích souprav

Z Vašich koberců odstraníme všechno znečištění, ať už suchou špínu, nebo barevné skvrny a prach. Díky profesionální úklidové technice a mnohaletým úklidovým zkušenostem odstraníme z Vašeho koberce nebo sedacího nábytku téměř jakoukoliv nečistotu. Čištění koberců a sedacího nábytku provádíme v Ostravě a okolí.

Výběr a použití správné úklidové techniky a čisticího prostředku je důležitým předpokladem pro úspěšné odstranění nečistot z koberců a sedacího nábytku. Naše úklidová firma má dlouholeté zkušenosti,  které Vám zajistí vysokou kvalitu poskytovaných úklidových služeb. Používáme prověřené a nejúčinnější přípravky a technologie, které zajistí perfektní ale také šetrné vyčištění Vašich koberců.

Naše služby

Nabízíme kvalitní úklidové služby čištění koberců a podle toho je také nastavena naše cenová politika. Naše ceny  odpovídají kvalitě

Zátěžové koberce
Sedací soupravy
Kancelářské křesla
Jídelní židle
čištění koberců

Hloubkové čištění extrakční metodou

Extrakční metoda je způsob čištění koberců mokrou cestou, běžně nazýváno také jako „vodní čištění“. Při „vodním čištění“ dochází pod tlakem k vhánění čistícího prostředku a proudu teplé vody do  koberce nebo čalounění. Vysavač zároveň ihned odsává znečištěnou vodu s čisticími prostředky zpět do nádoby. „Vodní vysavač“ zajistí odstranění všech nečistot a zápachů.

service before service after

Další služby

Napište nám

    karcher
    SM Facility
    nipponcec
    nilfisk